Wysłany dnia: / przez dps

RENEXPO 2014

We wrześniu 2014 roku uczestniczyliśmy w 4-tych Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland w Warszawie. Targi te, podobnie jak wydarzenia towarzyszące stały się już tradycją i pokazują jak proste i ekologiczne może stać się generowanie, dostawa i użytkowanie energii przyszłości.

W ramach targów odbył się III Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła. W trakcie Kongresu przedstawiono perspektywy rozwoju rynku energii odnawialnej, nowoczesne technologie ekologicznego pozyskiwania energii oraz skonfrontowano rynek Polski z osiągnięciami Niemiec jako jednego z czołowych krajów Europy systematycznie i konsekwentnie wdrażającego rozwiązania ekologicznych i odnawialnych źródeł energii.

Dla naszej firmy targi stały się okazją do zawarcia nowych kontraktów i nawiązania współpracy z partnerami branżowymi z kraju i zagranicy, a także do wymiany doświadczeń i spotkania z naszymi długoletnimi partnerami. Na zdjęciach z Juha Ojala, CEO Muovitech Group oraz Hubertem Wolskim, Prezesem Muovitech Polska Sp. z o.o.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this