Wysłany dnia: / przez dps

15 lat DPS  – rozwój i osiągnięcia

Jako DPS Sp. z o.o. – Odwierty dla pomp ciepła jesteśmy obecni na polskim rynku od 2006 roku. W tym czasie sektor odnawialnych źródeł energii rozwijał i modernizował się w szybkim tempie, aby zaspokoić rosnące potrzeby na zieloną energię w Polsce, Europie i na świecie. A wraz z nim my, od zawsze działając z najnowszymi technologiami i najlepszymi europejskimi praktykami. 

Od 2006 roku wykonaliśmy ponad 1800 instalacji, od domów jednorodzinnych, przez bloki mieszkalne, obiekty historyczne i sakralne, aż do największych inwestycji przemysłowych w Polsce. W naszym procesie od zawsze kierowaliśmy się ideą, iż dolne źródło pompy ciepła, to coś więcej niż tylko wiercenie odwiertów. Cieszymy się, że nasze kompleksowe podejście do każdej inwestycji skutkuje wyjątkową jakością z przywiązaniem do detali, bezpieczeństwem, oraz pewnością rozwiązań i komfortem klientów. 

Dolne źródło to trzy aspekty: wiertniczy, geoenergetyczny oraz branży sanitarnej. Wiercenie otworów w celu wykorzystania ciepła Ziemi to ostatni element tego złożonego procesu. W zakresie naszej oferty dodaliśmy na rynku wykonawstwa dolnych źródeł pomp ciepła dodaliśmy jeszcze zakres projektowania, zarówno geoenergetyczny, jak i branży sanitarnej instalacji sieci podłączenia poziomego. Z takim podejściem współpraca z naszymi partnerami musi skutkować sukcesami. Optymalizacja procesów, doświadczenie w terenie oraz wiedzy naukowo-badawczej, w tym wykorzystanie systemów numerycznych to właśnie są działania nowoczesne, zgodne ze światowymi trendami projektowania i wykonawstwa dolnych źródeł. 

Jako aktywny członek stowarzyszenia Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła, PORT PC, angażujemy się w szerzenie wiedzy o pompach ciepła oraz podniesienie jakości wykonywanych instalacji na terenie Polski. Oprócz tego, aktywnie współpracujemy ze środowiskami naukowymi na Politechnice Wrocławskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. 

Podsumowując, ostatnie lata spędziliśmy aktywnie, będąc częścią dynamicznego i skupionego na wiedzy rynku. Dzięki wielu realizacjom nabraliśmy kluczowego doświadczenia, które ciągle poszerzamy nie tylko nowymi realizacjami, ale i także o wiedzę naukową, współpracując z przedstawicielami szkolnictwa wyższego. Jesteśmy dumni, że nie jesteśmy wyłączenie firma wiertniczą, ale w sposób wyjątkowy zajmujemy się również projektami wykonawczymi i aspektem geotermalnym inwestycji na najwyższym poziomie, prezentując niezawodną jakość. 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this