Wysłany dnia: / przez dps

Rozszerzanie kompetencji – studia podyplomowe AGH

Mamy przyjemność poinformować, iż w roku akademickim 2022/2023, w ramach dalszego dążenia do skorelowania naszych doświadczeń z aktualnym stanem wiedzy akademickiej oraz rozszerzania kompetencji inżynieryjnych, w duchu zacieśniania współpracy Spółki z szeroko rozumianym środowiskiem akademickim, dwie osoby ze ścisłej kadry projektowej – Natalia Pożoga oraz Jarosław Ozimek – z sukcesem ukończyło studia podyplomowe na kierunku GEOTERMIA, realizowane na wydziale Wiertnictwa, Nafty i Gazu Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie we współpracy z Laboratorium Geoenergetyki AGH.
 
Należy zwrócić uwagę, że w roku akademickim 2022 / 2023 odbyła się dopiero druga edycja tych studiów podyplomowych, wszystkich potencjalnych uczestników rynku serdecznie zapraszamy: strona internetowa AGH. 
 
Program studiów obejmował zaawansowane zagadnienia w obszarach takich jak m.in. wiertnictwo, geoinżynieria, geotechnika, ciepłownictwo, termodynamika, zagadnienia prawne, ekonomiczne i zarządzania środowiskiem. 
 
Mieliśmy okazję uczestniczyć w praktycznych zajęciach terenowych dot. ciepłowni, basenów termalnych czy wierceń. Ponadto, tematyka studiów obejmowała również aspekty związane z tematyką poprawnego tworzenia projektów, opracować wyników testów reakcji termicznej, analizą geoenergetyczną z wykorzystaniem oprogramowania Earth Energy Designer, ich weryfikacją oraz przygotowaniem raportów powykonawczych. 
 
Z dumą gratulujemy naszej ekipie doskonałych wyników i serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawach związanych z projektowaniem i wykonywaniem odwiertów w celu wykorzystania ciepła ziemi dla gruntowych pomp ciepła, w szczególności w zakresie usług koncepcyjnych i projektowych, od pierwszych faz inwestycyjnych, aż po zakończenie realizacji. 
 
Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy gotowi podjąć się najbardziej wymagających realizacji, zawsze zapewniając profesjonalne wsparcie i pełne zaangażowanie w każdym Państwa projekcie.


Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this