Wysłany dnia: / przez dps

Realizacje przez cały rok

Panuje przekonanie, że odwierty pod gruntowe pompy ciepła wykonywać można wyłącznie w miesiącach ciepłych, gdy nie występują intensywne opady deszczu lub śniegu. Wielu inwestorów lub osób zainteresowanych termomodernizacją obawiają się nieoczekiwanych trudności przy pracach gruntowych zimą. 

Szczęśliwi uspokajamy, że dzięki stosowanym metodom oraz zaawansowanemu sprzętowi i technologii odwiertów, z dumą możemy powiedzieć, że w DPS – Odwierty dla pomp ciepła, wykonujemy realizacje otworowych wymienniki ciepła, tj. odwierty pod pompy ciepła, do głębokości aż 300 metrów, przez cały rok. W tym również zimą.

Co do zasady, ujemne temperatury i opady deszczu bądź śniegu nie są dla nas przeszkodą w realizacjach. Jesteśmy dumni, że dzięki naszemu ponad 15-letniemu doświadczeniu oraz zaawansowanym metodom, zła pogoda nie jest przeszkodą w wykonywaniu odwiertów dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć ukazujących naszą pracę zimą oraz do kontaktu. Ponadto serdecznie polecamy nasz kanał w serwisie YouTube

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this