Wysłany dnia: / przez dps

Realizacje przy najtrudniejszych warunkach

Trudne warunki przy realizacji to jeden z powodów, dla którego wiele osób podchodzi z rezerwą do odwiertów pod gruntowe pompy ciepła. Aspekt ten szczególnie widoczny jest przy termomodernizacjach obiektów już wybudowanych, gdzie nierzadko jest mało miejsca czy istnieją różne inne utrudnienia w okolicy budynku. Niemniej, problem ten może również występować w dopiero co budowanych obiektach, gdzie drzewa, mury czy inne budynki mogą zniechęcać do dodatkowych prac jakimi są odwierty. 

W DPS – Odwierty dla pomp ciepła, z dumą uspokajamy, iż dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w realizowaniu odwiertów, jesteśmy w stanie pracować nawet w najtrudniejszych warunkach. Nieraz zdarzało nam się pracować przy kilkucentymetrowych granicach błędu, a w związku z tym nie boimy się niełatwych zleceń.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć poniżej, do obejrzenia filmu z wyjątkowej realizacji w Opactwie Księgi Henrykowskiej oraz do kontaktu.  Oprócz tego, zapraszamy do zapoznania się z naszym kanałem w serwisie YouTube. 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this